عوامل موثر در قیمت سوله

//عوامل موثر در قیمت سوله

عوامل موثر در قیمت سوله

عوامل موثر در قیمت سوله : قیمت نهایی یک سوله می تواند تحت تاثیر عواملی متغیر باشد , این عوامل می توانند تا حد زیادی بر قیمت سازه موثر باشند و قیمت را افزایش و یا کاهش دهند . عوامل موثر در قیمت سوله می تواند موارد زیر باشد :

کارخانه ساخت سوله

اصولاً کارخانه های سوله سازی به صورت حرفه ای برای هر قسمت از فرایند تولید و ساخت سوله همچون پرسنل مجزا از مکان و سالنهای مجزا استفاده می نماید یعنی فرایند برشکاری- مونتاژ- تکمیل جوشکاری- رنگ و دپوی قطعات هر کدام و بعضاً مشترک نیاز به محوطه و سالن مجزا می باشد که این موضوع باعث افزایش کیفیت و سرعت می گردد.

یک کارخانه ساخت سوله خوب همچون رستوران خوب است که همیشه پر از مشتریست یعنی جهت انتخاب یک سوله ساز خوب اول باید از کارخانه و محل ساخت سوله بازدید به عمل آید و اگر هر یک از سالنهای تولید و مونتاژ- جوش و رنگ دارای قطعات در حال اجرا بود هم می توان کیفیت هر یک از مراحل ساخت سوله را بررسی نمود و هم میزان وجود مشتری را که البته علی الرغم رکود شدید بازار جهان سوله افتخار دارد در تمامی فصول سال در حال ساخت سوله به تمامی نقاط ایران و کشورهای همسایه می باشد.

عوامل موثر در قیمت سوله

یکی از موارد مهم در فرایند ساخت سوله استفاده از ماشین آلات و ابزارآلات پیشرفته و کافی است که در این زمینه جهان سوله دارای:

  • سالن شماره ۱ : دارای ۲ دستگاه جرثقیل سقفی-۱ دستگاه گیوتین ۶ متری ۲۵ میل بر-۱ دستگاه گیوتین ۳ متری ۲۵ میل بر – ۱ دستگاه اتوماتیک مونتاژ سوله – ۲ دستگاه پانچ هفت کاره – ۱ دستگاه پرس هیدرولیک ۴۰۰ تن و چندین دستگاه جوش اینورتو و روغنی و رکتی فایر و شاسی قطعه زنی و تکمیل می باشد.
  • سالن شماره ۲: دارای ۱ دستگاه واکن برقی حمل قطعات – پمپ باد -۲ دستگاه جرثقیل سقفی – ۷ دستگاه جوش CO2 – اره برقی- باسکول – ۱ شاسی ساخت لینک و ۱ شاسی ساخت جرثقیل سقفی می باشد.
  • سالن شماره ۳ :دارای ۱ دستگاه واگن برقی حمل قطعات – ۲ دستگاه جرثقیل سقفی- شاسی و ابزار آلات سند بلاست و رنگ – دستگاه ایرلس پمپ باد –باسکول می باشد
  • سالن شماره ۴: دارای ۲ دستگاه جرثقیل سقفی- دستگاه اتوماتیک برش خاموت و میل گرد- پانچ ۷ کاره – دستگاه رولینگ و رزوه – دریل مکین می باشد.
  • سالن شماره ۵: محوطه دپو دارای ۱ جرثقیل سقفی- جرثقیل نصب بر کامیون ۱۰ تن و ۵ تن
توسط | ۱۳۹۷-۷-۲۱ ۲۲:۱۱:۵۵ +۰۰:۰۰ مهر ۲۱ام, ۱۳۹۷|سوله|

پیام بگذارید